• Openingstijden FC De Bilt SHOP

    Aanstaande zaterdag is de FC De Bilt shop weer open van 10:00 tot 12:00 uur. Let wel op de Corona richtlijnen.

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeld
    21-09-2020UVV 4Bilt De FC 222:00AfgeschermdDe Dreef veld 1
    23-09-2020Bilt De FC 3't Goy 221:55Sporthal De Bilt veld 1
    25-09-2020Hercules 35+1Bilt De FC 35+119:30veld 2
    25-09-2020Bilt De FC 35+1Voorwaarts 35+320:00veld 2
    25-09-2020Delta Sports '95 FC 6Bilt De FC 420:10Sporthal The Dome veld 1
    25-09-2020Rivierwijkers 35+1Bilt De FC 35+120:30veld 2
    25-09-2020Bilt De FC 5ZVVN 77 521:00De Dreef veld 1
    25-09-2020Bilt De FC 35+1FZO 35+221:00veld 2
    26-09-2020Bilt De FC JO11-5Saestum JO11-308:30veld 5
    26-09-2020Bilt De FC JO11-2Breukelen FC JO11-108:30veld 5
    26-09-2020Bilt De FC JO8-1Brederodes JO8-108:30veld 4
    26-09-2020Bilt De FC JO8-3Kampong, JO8-6G08:30veld 4
    26-09-2020Bilt De FC MO13-2Sporting '70 MO13-208:30veld 3
    26-09-2020Bilt De FC MO15-2OSM '75 MO15-108:30veld 2
    26-09-2020DVSU JO12-2Bilt De FC JO12-308:30veld 1-VVU/Ar/DVSU
    26-09-2020Altius JO11-2Bilt De FC JO11-408:30veld 3-Altius
    26-09-2020JSV Nieuwegein JO9-6Bilt De FC JO9-508:30veld 7
    26-09-2020Saestum JO13-1Bilt De FC JO13-208:30veld 1
    26-09-2020Houten MO11-2Bilt De FC MO11-208:30veld 4
    26-09-2020FC Driebergen MO9-1Bilt De FC MO9-108:45Veld 3B
    26-09-2020Bilt De FC JO10-4DOSC JO10-509:00veld 4
    26-09-2020Bilt De FC JO8-4Zwaluwen Utrecht '11 JO8-309:00veld 4
    26-09-2020DEV Doorn JO9-3Bilt De FC JO9-309:00Veld 3B links
    26-09-2020Jonathan JO13-6Bilt De FC JO13-409:00veld 6
    26-09-2020Bilt De FC JO9-1VVZ '49 JO9-109:30veld 4
    26-09-2020Bilt De FC JO9-2Zwaluwen Utrecht '11 JO9-209:30veld 4
    26-09-2020PVC JO11-1Bilt De FC JO11-109:30veld 2
    26-09-2020DVSU JO10-4Bilt De FC JO10-509:30veld 2-DVSU
    26-09-2020Victoria JO8-4Bilt De FC JO8-209:30veld 2-Victoria
    26-09-2020Meern De JO10-1Bilt De FC JO10-109:35veld 5
    26-09-2020Bilt De FC JO13-1Meern De JO13-310:00veld 1
    26-09-2020Bilt De FC JO12-6DVSU JO12-410:00veld 5
    26-09-2020Bilt De FC JO11-3Delta Sports '95 FC JO11-310:00veld 5
    26-09-2020Geinoord Nieuwegein JO10-4Bilt De FC JO10-610:00veld 2
    26-09-2020Saestum MO11-1Bilt De FC MO11-110:00veld 3
    26-09-2020Bilt De FC JO9-4VSC JO9-110:15veld 4
    26-09-2020Bilt De FC JO15-3FC Weesp JO15-310:15veld 2
    26-09-2020Bilt De FC JO10-2DOSC JO10-210:30veld 4
    26-09-2020Bilt De FC JO10-3Hercules JO10-310:30veld 4
    26-09-2020Maarssen JO13-2Bilt De FC JO13-310:45M.H. (Ria) Simons-de Jongveld 3
    26-09-2020Bilt De FC VR1VSC VR211:00veld 3
    26-09-2020Odin 6Bilt De FC 711:00veld 2-Sterrenwijk
    26-09-2020Schalkwijk MO13-1Bilt De FC MO13-111:00veld 1
    26-09-2020Bilt De FC JO12-1Breukelen FC JO12-111:30veld 5
    26-09-2020Bilt De FC JO12-2Kampong JO12-211:30veld 5
    26-09-2020Jonathan JO12-6Bilt De FC JO12-511:30veld 5
    26-09-2020VSC 7Bilt De FC 1111:30veld 2-VSC
    26-09-2020Hercules JO15-4Bilt De FC JO15-411:30veld 3-Hercules
    26-09-2020Bilt De FC JO17-2Merino's de JO17-111:45veld 4
    26-09-2020Bilt De FC JO15-1Soest SO JO15-112:00veld 1
    26-09-2020Bilt De FC JO14-1Hercules JO14-212:00veld 2
    26-09-2020Zuidvogels HSV De 2Bilt De FC 212:00P. (Pieter) Ambachtsheerveld 1-Zuidvogels
    26-09-2020VVIJ MO17-1Bilt De FC MO17-112:00W.D.M. (Wil) van Arnhemveld 1-VVIJ
    26-09-2020Zwaluwen Utrecht '11 2Bilt De FC 512:15veld 1
    26-09-2020Odysseus '91 5Bilt De FC 312:30veld 2
    26-09-2020Spakenburg MO15-1Bilt De FC MO15-112:30veld 4-Spakenburg
    26-09-2020Meern De MO11-5Bilt De FC MO11-312:55veld 5
    26-09-2020Bilt De FC JO17-3Breukelen FC JO17-113:00veld 5
    26-09-2020Bilt De FC JO16-1UVV/UVVA MO17-113:00veld 3
    26-09-2020Nieuwland ASC JO17-3Bilt De FC JO17-413:15veld 4
    26-09-2020AFC Quick 1890 JO15-2Bilt De FC JO15-213:15veld 1
    26-09-2020Bilt De FC MO17-2Sporting '70 MO17-213:45veld 2
    26-09-2020Bilt De FC JO19-1Geinoord Nieuwegein JO19-114:00veld 1
    26-09-2020Bilt De FC JO17-1Graveland 's JO17-114:00veld 4
    26-09-2020Schalkwijk JO19-1Bilt De FC JO19-214:00veld 2
    26-09-2020VVIJ MO17-3Bilt De FC MO17-314:10veld 3-VVIJ
    26-09-2020SVLBilt De FC14:30R.L.C.M. (Roy) Labeurveld 1
    26-09-2020Meern De JO14-6Bilt De FC JO14-214:35veld 6
    26-09-2020Bilt De FC 8Hercules 915:00veld 5
    26-09-2020Bilt De FC 9Delta Sports '95 FC 1315:00veld 3
    26-09-2020Olympia '25 3Bilt De FC 615:00N. (Nino) Penveld 1-Olympia'25
    26-09-2020Bilt De FC 10Odysseus '91 1015:45veld 4
    26-09-2020Saestum JO19-2Bilt De FC JO19-316:30veld 1
    26-09-2020OSM '75 5Bilt De FC 416:30veld 1
    27-09-2020Bilt De FC 2Zwaluwen Utrecht '11 611:00veld 1