• Openingstijden FC De Bilt SHOP

    Vanaf zaterdag 21 maart tot eind seizoen alleen open op zaterdagen van 10:00 tot 12:00 uur (als de kantine geopend is)

  • FC De Bilt Zaterdag 7

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. AFGELASTBilt De FC 7 - Rivierwijkers 6Sportpark Weltevreden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.Bilt De FC 7 - Houten 5
    4 apr.Hercules 7 - Bilt De FC 7
  • Poulestanden Bilt De FC 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 722004226
    2Domstad Majella 421013303
    3Odysseus '91 6200246-20

    Poulestanden Bilt De FC 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 316121351272437
    2EDO (U) 716110545252033
    3DHSC 1016102439211832
    4Odin 61693436211530
    5IJFC 7169253526929
    6Bilt De FC 7168084236624
    7VSC 6167362936-724
    8Hercules 7155373045-1518
    9Houten 5145183131016
    10Rivierwijkers 6153392246-2412
    11Focus '07 41632112848-2011
    12PVC 21612131642-265

    Poulestanden Bilt De FC 7 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 711003213
    2Hercules 5100123-10

    Poulestanden Bilt De FC 7 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 711002203
    2Geinoord Nieuwegein 410012200

    Poulestanden Bilt De FC 7 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia '25 311004133
    2Bilt De FC 7100114-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bovenend, Youri vanTeamspeler
    Deen, BorisTeamspeler
    Florie, LesleyTeamspeler
    Groen, RubenTeamspeler
    Hartevelt, JimmyTeamspeler
    Klous, DennisTeamspeler
    Leeuwen, Bowy vanTeamspeler
    Mol, JorisTeamspeler
    Mulder, GiedoTeamspeler
    Oelderik, NielsTeamspeler
    Timman, mitchelTeamspeler
    Vink, MarcelTeamspeler
    Zwiers, JesseTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.