• Openingstijden FC De Bilt SHOP

    De shop is de komende 3 weken gesloten. U kunnen bestellen via de webshop of voor een afspraak een mailtje sturen naar winkel@fcdebilt.nl

  • FC De Bilt Zaterdag 4

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.HMS 2 - Bilt De FC 4
    17 okt.Meern De 7 - Bilt De FC 4
    10 okt.Bilt De FC 4 - IJFC 68 - 4
    26 sep.OSM '75 5 - Bilt De FC 40 - 3
    19 sep.Bilt De FC 4 - Delta Sports '95 FC 52 - 1
    12 sep.Bilt De FC 4 - SVM 32 - 1
    5 sep.EDO (U) 5 - Bilt De FC 40 - 3
    29 aug.Bilt De FC 4 - DHSC 91 - 0
  • Poulestanden Bilt De FC 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 4330013589
    2Faja Lobi KDS 443019549
    3Brederodes 532109367
    4IJFC 64211121117
    5Odijk 232019366
    6Rivierwijkers 6311148-44
    7VSC 4411248-44
    8Odin 5210145-13
    9Delta Sports '95 FC 5410379-23
    10Meern De 73012712-51
    11OSM '75 54013412-81
    12HMS 2100123-10

    Poulestanden Bilt De FC 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 433006159
    2DHSC 931117344
    3EDO (U) 531118714
    4SVM 33003313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouterse, MarcoTeamspeler
    Flipse, BasTeamspeler
    Hameleers, RobinTeamspeler
    Jacobs, MartijnTeamspeler
    Jansen, MichelTeamspeler
    Joode, Luuk deTeamspeler
    Kerkhof, Pim vanTeamspeler
    Logtenberg, QuintenTeamspeler
    Maarschalkerweerd, TomTeamspeler
    Paulich, CasperTeamspeler
    Robijns, ThijsTeamspeler
    Schuurman, JesperTeamspeler
    Sluijk, KennyTeamspeler
    Verburg, FrankTeamspeler
    Verburg, JelleTeamspeler
    Walschots, Rick RoyTeamspeler
    Weber, LaurensTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.