• FC De Bilt Zaterdag 1 (Het eerste)

    Eerste FC De Bilt

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 14:30Almkerk 1 - Bilt De FC 1Sportpark Almkerk
    28 mei. 14:30Bilt De FC 1 - SVL 1Sportpark Weltevreden
    4 jun. 14:30Woudenberg 1 - Bilt De FC 1Sportpark De Grift
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mei.Huizen 1 - Bilt De FC 13 - 0
    10 mei.Bilt De FC 1 - WNC 10 - 4
    14 mei.Bilt De FC 1 - Breukelen FC 13 - 0
  • Poulestanden Bilt De FC 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Huizen 123193168194960
    2Zuidvogels HSV De 123174253193455
    3Sliedrecht 123152647291847
    4WNC 123143652361645
    5Roda '46 123104953381534
    6Nivo Sparta 1238694439530
    7Montfoort S.V.'19 1237973945-630
    8LRC 12393113337-429
    9Almkerk 12365123350-1723
    10Bilt De FC 12357113346-1321
    11SVL 12348113047-1720
    12Woudenberg 12354142249-2719
    13Breukelen FC 12338122344-2117
    14GRC-14 12344152254-3216
  • Oefenprogramma

    Datum DagActiviteitAanvangBijzonderheden
    09-08-2021MaandagTraining20:15Uitloop/tactische training
    10-08-2021DinsdagWedstrijd20:00DHSC 1 - FC De Bilt 1 (?2e 19:45 uit)
    11-08-2021Woensdag
    12-08-2021DonderdagTraining20:15
    13-08-2021Vrijdag
    14-08-2021ZaterdagWedstrijd14:00FC De Bilt 1 - Delta Sports 1 (2e 11:00 Delta Sports)
    15-08-2021Zondag
    16-08-2021MaandagTraining20:15
    17-08-2021DinsdagWedstrijd20:15FC De Bilt 1 - Eemdijk 1 (?2e 19:45 uit)
    18-08-2021Woensdag
    19-08-2021DonderdagTraining/Wedstrijd20:152e 20:15 Houten O23
    20-08-2021Vrijdag
    21-08-2021ZaterdagWedstrijd14:00FC De Bilt 1 - Houten(2e 14.30 Driebergen uit)
    22-08-2021Zondag
    23-08-2021Maandagvrij
    24-08-2021DinsdagWedstrijd20:00FC de Bilt 1 - De Merino's 1 (2e uit)
    25-08-2021Woensdag
    26-08-2021DonderdagTraining20:15
    27-08-2021Vrijdag
    28-08-2021ZaterdagWedstrijd14:30 Bennekom 1 - FC De Bilt 1 (2e 11.00 De Meern)
    29-08-2021Zondag
    30-08-2021MaandagTraining20:15
    31-08-2021DinsdagWedstrijd/Training20:15Nader in te vullen
    01-09-2021Woensdag
    02-09-2021DonderdagTraining20:15
    03-09-2021Vrijdag
    04-09-2021ZaterdagBeker15:00Delta Sports 1 - FC de Bilt 1
    05-09-2021Zondag
    06-09-2021Maandagvrij
    07-09-2021DinsdagWedstrijd20:30IJFC 1 - FC de Bitl 1
    08-09-2021Woensdag
    09-09-2021DonderdagTraining20:15
    10-09-2021Vrijdag
    11-09-2021ZaterdagBeker14:00FC de Bilt 1 - Valleivogels 1
    12-09-2021Zondag
    13-09-2021Maandag
    14-09-2021DinsdagTraining20:15
    15-09-2021Woensdag
    16-09-2021DonderdagTraining19:30Afsluiten voorbereiding met bespreking
    17-09-2021Vrijdag
    18-09-2021ZaterdagBeker14:00FC de Bilt 1 - De Meern 1
    19-09-2021Zondag
    20-09-2021Maandag
    21-09-2021DinsdagWedstrijd/Training20:15Nader in te vullen
    22-09-2021Woensdag
    23-09-2021DonderdagTraining19:00Afsluiten voorbereiding met bespreking
    24-09-2021Vrijdag
    25-09-2021ZaterdagStart Competitie14:00FC de Bilt 1 -
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Agterberg, MilanTeamspeler
    Ali, HemnTeamspeler
    Ayoubi, AppieTeamspeler
    Bakker, DamianTeamspeler
    Berg, Sander van denTeamspeler
    Berg, Steven v.d.Teamspeler
    Best, Peter deTeamspeler
    Blom, FlorisTeamspeler
    Delen, JonasTeamspeler
    Dijk, Lennart vanTeamspeler
    Dompzelaar, Tim VanTeamspeler
    Eerdmans, SamTeamspeler
    Gram, Jos deTeamspeler
    Hilhorst, NielsTeamspeler
    Imoussaten, OualidTeamspeler
    Koetsier, JoeyTeamspeler
    Kranenburg, MarcTeamspeler
    Musters, KoenTeamspeler
    Notenboom, RobinTeamspeler
    Oe, CamielTeamspeler
    Oliekan, Jesse HennieTeamspeler
    Ooft, GuillermoTeamspeler
    Soner, MuratTeamspeler
    Tobij, RonaldTeamspeler
    Veldman, PierTeamspeler
    Vink, MennoTeamspeler
    Vliek, JelleTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Molleman, SjoerdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Ooft, ShortyTechnische stafKeeperstrainer
    Scharrenburg, WoutTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Tobij, RonaldOverige stafTeammanager
    Vink, JohnTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer